הדברת פשפשים בירושלים

הדברת פשפשים

לחזור הביתה אחרי חופשה ולגלות שיש בבית פשפשים רבים בכל מקום זה לא נעים, ובהחלט חשוב להתמודד עם הבעיה מייד כשהיא מתרחשת. לדחות את הטיפול בעניין זה לא באמת יעזור כי בזמן הזה פשפשים רק יתרבו, ולכן כדאי שתיפנו אלינו עוד היום להזמנת שירותי ההדברה שלנו.

את חברת כפיר הדברות הקמנו בשנת 1984 ומאז ועד היום צברנו ניסיון רב בכל מה שקשור לתחום ההדברה, כך שגם את הדירה שלכם נוכל להדביר בצורה מושלמת.

איך מדבירים פשפשים בצורה יעילה?

זה לא משנה אם הבית שלכם מוצף עכשיו בפשפשים או בכל סוג אחר של מזיקים, כי בכל מקרה הפתרון הוא הדבר. חשוב להבין שהשלב הראשון הוא זיהוי הבעיה, כי יש חומרים הדברה שונים להתמודדות עם:

  • פשפשים
  • פרעושים
  • תיקנים
  • נמלים או כל חיה אחרת

לכן, רק אחרי שתאותר הבעיה ובעיקר המקור שלה, אפשר יהיה להתחיל להדביר את הבית בצורה יעילה. אין כל טעם לפזר ככה סתם חומרי הדברה בדירה אם לא בוחרים את החומר בקפידה ואם לא מאתרים תחילה את מקור הבעיה, וזו הסיבה לכך שכן כדאי להזמין חברת הדברה מקצועית שתוכל לקחת על עצמה את הטיפול בעניין.

הדברה ירוקה

הימים שבהם היה צורך לעזוב את הדירה כדי להדביר אותה מפני פשפשים עברו חלפו להם, וזאת כיוון שהיום החומרים בהם נעשה שימוש אלה חומרים ירוקים. כלומר, מדובר על חומרים שאינם מזיקים לסביבה ולכן אין כל צורך להתרחק מהבית או לחשוש מריח רע של חומרי ההדברה.

 

חברים בפייסבוק

פרטי התקשרות

כפיר הדברות
אלי מימון
טלפון: 072-3954242
פקס: 02-9972275

צור קשר