הדברה ירוקה

בשנים האחרונות ניתן לראות שעוד ועוד אנשים בוחרים להזמין שירותי הדברה ירוקה, והאמת היא, שבהחלט אפשר להבין מדוע. אין סיבה להמשיך לפגוע בכדור הארץ ובסביבה רק בגלל שאנחנו רוצים להרחיק מהבית חיות מטרידות, ולכן ההדברה הירוקה היא הפתרון הכי טוב שתוכלו לחשוב עליו. זה לא משנה אם החיות שמטרידות אתכם בבית אלא ג'וקים, נמלים או חיות מסוגים אחרים, כי בכל מקרה הגיע הזמן שגם אתם, כמו רבים אחרים, תעברו לאופציה של ההדברה הירוקה. אם אתם מחפשים מדבירים:

  • עם הרבה ניסיון
  • עם אהבה לתחום וידע רב
  • עם ציוד מתאים וחומרי הדברה ירוקה

אתם יכולים להפסיק לחפש כי אנחנו הכתובת הנכונה עבורכם! את חברת "כפיר הדברות" הקמנו כבר בשנת 1984, כך שאם יש משהו שאתם יכולים להיות בטוחים לגביו כשאתם פונים אלינו, זה שלא חסר לנו ניסיון.

האם ההדברה הירוקה באמת יעילה?

התשובה היא חד משמעית כן, ויש לנו הרבה הוכחות לכך. ככל שעוברות השנים ההדברה הירוקה הולכת ונהיית טובה ואיכותית יותר, מה שאומר שהיא גם אפקטיבית ומחזיקה מעמד להרבה זמן. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שאם תיפנו אלינו עוד היום להזמנת שירותי ההדברה שלנו, תוכלו ליהנות לאורך חודשים ארוכים משקט כי החיות המזיקות לא תחזורנה למקום. אנחנו מציעים לכם שירות שכולל:

  1. איתור וזיהוי הבעיה
  2. אבחון החיה (יש בארץ הרבה סוגים של פרעושים, נמלים וכדומה וצריך לאבחן את הסוג כדי לדעת כיצד להדביר נכונה)
  3. ביצוע הדברה ירוקה

כמו כן, אם יהיה צורך להגיע ולעשות תיקון להדברה תמיד נשמח לעשות זאת כי אנחנו נותנים אחריות על העבודה שאנחנו מבצעים ורוצים שהלקוחות שלנו ייצאו כמה שיותר מרוצים. אתם מוזמנים לפנות אלינו בין אם אתם רוצים להזמין שירותי הדברה לבית הפרטי, לעסק, למפעל או לכל מקום אחר, אז למה אתם מחכים? ההדברה הירוקה מוכיחה את עצמה כהדברה חזקה, יעילה ומאוד אפקטיבית, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שגם אתם, כמו רבים אחרים, תצאו מרוצים אחרי שנדביר את השטח שלכם.

חברים בפייסבוק

פרטי התקשרות

כפיר הדברות
אלי מימון
טלפון: 072-3954242
פקס: 02-9972275

צור קשר